• Марка: Hotpoint-Ariston
  • Кат. номер: HHPN 6.4F AM X

Вграден абсорбатор Hotpoint-Ariston HHPN 6.4F AM X

369,00 лв. 379,00 лв.
Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки