• Марка: Ariston
  • Кат. номер: 09147161 EAN: 5414849558298

Бойлер ARISTON VELIS 80 EU

499,00 лв.
+ -
  • -ОБЕМЕН БОЙЛЕР
  • -ОБЕМ:80 Л.
  • -МОЩНОСТ: 2 500 W
  • -LED ДИСПЛЕЙ
  • -ПРЕДПАЗЕН ВЕНТИЛ
  • -ЦИФРОВО РЕГУЛИРАНЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА
Характеристики
Характеристики
Гаранция
60 м.
Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки