• Марка: CROWN
  • Кат. номер: CR-60E60V

Готварска печка (ток) Crown CR-60E60V

352,00 лв. 370,00 лв.
+ -
Характеристики
Характеристики
Вид котлони
4 ток
Функции на фурната
6
Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки