• Марка: Whirlpool
  • Кат. номер: AKP 7460 IX

Вградена фурна Whirlpool AKP 7460 IX

554,99 лв. 569,00 лв.
+ -
Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки