• Марка: Hotpoint-Ariston
  • Кат. номер: LTB 4B019 EU

Вградена миялна машина Hotpoint-Ariston LTB 4B019 EU

509,00 лв. 599,00 лв.
+ -
Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки