• Марка: Electrolux
  • Кат. номер: LFP316S

Вграден абсорбатор Electrolux LFP316S

199,00 лв.
+ -
Характеристики
Характеристики
Статус
Купи по заявка (доставка до 30 дни)
Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки