• Марка: Finlux
  • Кат. номер: FXCL 1060V

Вграден абсорбатор Finlux FXCL 1060 V

249,00 лв. 269,00 лв.
+ -
Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки