• Марка: CROWN
  • Кат. номер: VCG 30S/VCG 32S

Вграден газов плот Crown VCG 30S/VCG 32S

206,90 лв.
+ -
Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки