• Марка: Electrolux
  • Кат. номер: EHF 6547FXK

Вграден керамичен плот Electrolux EHF 6547FXK

499,00 лв. 548,80 лв.
+ -
Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки