• Марка: Gorenje
  • Кат. номер: BO 647A30XG

Вградена фурна Gorenje BO 647A30XG

660,00 лв. 699,00 лв.
+ -
Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки