• Марка: Gorenje
  • Кат. номер: IT 635 X

Вграден керамичен плот Gorenje IT 635 X

636,00 лв. 699,00 лв.
+ -
Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки