• Марка: Gorenje
  • Кат. номер: IQ 634 USC

Вграден керамичен плот Gorenje IC 634CLI

899,90 лв. 999,00 лв.
+ -
Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки