• Марка: Electrolux
  • Кат. номер: EHF 3920 BOK

Вграден керамичен плот Electrolux EHF 3920 BOK

265,00 лв. 279,00 лв.
+ -
Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки