• Марка: Electrolux
  • Кат. номер: EHF 6241FOK

Вграден керамичен плот Electrolux EHF 6241FOK

415,00 лв. 449,00 лв.
+ -
Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки