• Марка: Electrolux
  • Кат. номер: EHI 6540FHK

Вграден керамичен плот Electrolux EHI 6540FHK

796,00 лв. 799,00 лв.
+ -
Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки