• Марка: Gorenje
  • Кат. номер: BO 635E11XK

Вградена фурна Gorenje BO 635E11XK

473,10 лв. 499,00 лв.
+ -
Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки