• Марка: Electrolux
  • Кат. номер: EOB 43430OX

Вградена фурна Electrolux EOB 43430OX

529,00 лв. 569,00 лв.
+ -
Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки