• Марка: Hotpoint-Ariston
  • Кат. номер: FMG 723MB

Пералня Hotpoint-Ariston FMG 723MB

463,00 лв. 569,00 лв.
+ -
Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки