• Марка: Whirlpool
  • Кат. номер: AKP 742 IX

Вградена фурна Whirlpool AKP 742 IX

419,90 лв. 479,00 лв.
+ -
Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки