• Марка: Whirlpool
  • Кат. номер: AKZ9 6230 IX

Вградена фурна Whirlpool AKZ9 6230 IX

649,00 лв. 679,00 лв.
+ -
Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки