• Марка: Hotpoint-Ariston
  • Кат. номер: LSTF 7B019 EU

Вградена миялна машина Hotpoint-Ariston LSTF 7B019 EU

556,00 лв. 629,00 лв.
+ -
Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки