• Марка: AMICA
  • Кат. номер: 508CE2.30EH(XV)

Готварска печка (ток) AMICA 508CE2.30EH(XV)

535,00 лв. 559,00 лв.
+ -
Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки