• Марка: Hotpoint-Ariston
  • Кат. номер: H8A1E W

Хладилник с фризер Hotpoint-Ariston H8A1E W

684,00 лв. 709,00 лв.
+ -
Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки