• Марка: Hotpoint-Ariston
  • Кат. номер: FA3S844 IX HA(S)

Вградена фурна Hotpoint-Ariston FA3S844 IX HA(S)

497,00 лв. 559,00 лв.
+ -
Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки