• Марка: Hotpoint-Ariston
  • Кат. номер: FA5S841 J IXHA(ST)

Вградена фурна Hotpoint-Ariston FA5S841 J IXHA(ST)

560,00 лв. 629,00 лв.
+ -
Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки