• Марка: Hotpoint-Ariston
  • Кат. номер: BCB 7030 EC AA

Вграден хладилник с фризер Hotpoint-Ariston BCB 7030 EC AA

899,00 лв. 1 079,00 лв.
+ -
Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки