• Марка: Gorenje
  • Кат. номер: BO 637E30XG

Вградена фурна Gorenje BO 637E30XG

619,98 лв. 669,00 лв.
+ -
Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки