• Марка: CROWN
  • Кат. номер: DF 111A(DF-11A)

Хладилник Crown DF 111A(DF-11A)

199,99 лв. 219,00 лв.
+ -
Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки