• Марка: Hotpoint-Ariston
  • Кат. номер: HIO 3T1239 W

Вградена миялна машина Hotpoint-Ariston HIO 3T1239 W

840,00 лв. 899,00 лв.
+ -
Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки