• Марка: Hotpoint-Ariston
  • Кат. номер: HSIO 3O23 WFE

Вградена миялна машина Hotpoint-Ariston HSIO 3O23 WFE

739,00 лв. 859,00 лв.
+ -
Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки