• Марка: Hotpoint-Ariston
  • Кат. номер: FA4S841P IXHA(ST)

Вградена фурна Hotpoint-Ariston FA4S841P IXHA(ST)

699,00 лв. 749,00 лв.
+ -
Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки