• Марка: Hotpoint-Ariston
  • Кат. номер: BCB 80201 AA F C 03

Вграден хладилник с фризер Hotpoint-Ariston BCB 80201 AA F C 03

1 360,99 лв. 1 479,00 лв.
+ -
Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки