• Марка: CROWN
  • Кат. номер: CR-50E50

Готварска печка (ток) Crown CR-50E50

299,90 лв. 309,00 лв.
+ -
Характеристики
Характеристики
Вид фурна
Статична
Вид котлони
4 ток
Функции на фурната
3
Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки