• Марка: HITACHI
  • Кат. номер: 43HE4000 SMART

Телевизор Hitachi 43HE4000 SMART

559,00 лв. 599,00 лв.
+ -
Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки