• Марка: Finlux
  • Кат. номер: FESTA CLA 15-60SF/FLA 15-60TBK

Вграден абсорбатор Finlux FESTA CLA 15-60SF/FLA 15-60TBK

325,00 лв.
+ -

 

Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки