• Марка: Finlux
  • Кат. номер: NEVA CLA 22-60X/NEVA CK 22-60XPB

Вграден абсорбатор Finlux NEVA CLA 22-60X/NEVA CK 22-60XPB

125,50 лв. 129,00 лв.
+ -
Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки