• Марка: Gorenje
  • Кат. номер: WHC 623E14X

Вграден абсорбатор Gorenje WHC 623E14X

179,00 лв. 199,00 лв.
+ -
Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки